-Jetë dhe Stil

Jeta reale e rrjeteve sociale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:47 - 03/10/15 |
root

Në rrjetet sociale kemi tendencën për të nxjerrë në pah momentet tona më të bukura dhe aspak jetën reale dhe hallet apo shqetësimet që mbushin ccdo ditë e më shumë jetën tonë. Një kompani indiane me bazë në Singaporë, ka vendosur të tregojë pikërisht jetën reale të cdo personi, duke i postuar këto foto në Instagram.

Here, an Instagram shot zooms in on a sail boat, not taking into account the man sitting among a heavily-littered river bank 

Indian slums have been cropped out of this picture, which zooms in on a modern tower block in the distance 

A close-up of a yellow taxi neglects to show the crumbling building and hazardous tangle of wires in the background 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas