InstaBIZ

Dren Abazi lidhet me ish të dashurën e Dj Blunt/Blunt: S’jam xheloz


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:09 - 03/10/15 |
root

Ish e dashura e Dj Blunt, stilistja Yllka Brada është tashmë në një marrëdhënie me këngëtarin, Dren Abazi. Dj simpatik i cili numëron shumë fansa është shprehur se nuk ndihet aspak xheloz dhe se i uron çiftit të jenë shumë të lumtur. ” Nuk ka vend për xhelozi në këtë mes, Drenin e kam koleg dhe i uroj shumë lumturi, krah Yllkës”, përfundon Blunt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas