InstaBIZ

Tea: Jam xheloze për Veselin, por e mposht kështu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:39 - 03/10/15 |
root

Ata janë një nga çiftet më të përfolura të momentit. Bëhet fjalë për Veselin dhe Tean, që kanë shumë admirues në rrjetet sociale. E dashura e një prej konkurrentëve të “Dance With Me”, Vesel Kurtishaj, ka thënë se edhe ajo bëhet xheloze, por ia del ta mposht këtë ndjenjë. “Edhe unë si të gjitha femrat kam momentet e mia të xhelozisë, por kur Veseli më respekton dhe më jep vendin që më takon, andaj mendoj se nuk ka vend për xhelozi. DWM është një show televiziv dhe si të tillë e shoh edhe unë”, ka përfunduar Tea intervistën për gazetën Paloma.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas