Te Fundit

Ish-nusja e Berishës thirrje shqiptarëve për ‘Zgjim’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:41 - 03/10/15 |
b.f

TIRANË- Ajo që po rrit nipërit e Sali Berishës dhe që ka jetuar për disa vite me Shkelzenin (ish-gruaja) bën thirrje shqiptarëve për ‘Zgjim’, pasi sipas saj të gjithë familjet e politikanëve janë të korruptuara….

Përmes një statusi në Facebook, Sadija thotë se pasi ka parë lajmet (ku sulmohet Meta) është frymëzuar për të shkruar këtë mesazh për të gjithë shqiptarët.

“Unë dua t’i them popullit shqiptar “Zgjohuni”!. Të gjithë politikanët dhe familjet e tyre, të dashurat dhe dashnoret e tyre janë të korruptuara. Nuk është veç një parti e vetme ajo që i çon në dreq punët tuaja të përditshme”. Kështu shkruan Sadije Berisha. Duke shtuar se e njëjta gjë vlen edhe për shumicën e diplomatëve të huaj me mendimet e tyre të rreme. Ju lutem, për hir të së ardhmes së fëmijëve tuaj … vetëm zgjohuni!!!”.

Sadije Berisha jeton në Suedi dhe ka katër fëmijë, 2 prej të cilëve me burrin e dytë, Shkëlzen Berishën  me të cilin jetoi për disa vite dhe u nda vetem para dy vitesh, kur djali i politikanit Sali Berisha filloi të shoqërohej me show-girl Armina Mevlani.

 

Capture

Statusi ne Facebook i Sadije Berishes

66484

Sadija me familjen Berisha 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas