InstaBIZ

Greta Koçi repon me Gold Ag


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 03/10/15 |
root

Greta Koçi ka prezantuar këngën e saj të re, “Mas Miri”. Në fakt këngëtarja është e ftuara e reperit Gold Ag në këtë bashkëpunim, tejet të veçantë. Për herë të parë do të shihni një Greta ndryshe në stil dhe pamje, por edhe në mënyrën e të kënduarit. Këngëtarja turbo folk, këtë herë vjen si repere shumë interesante.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas