InstaBIZ

Fundshpina e kujt këngëtareje është kjo?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:41 - 03/10/15 |
root

E kush nuk do të pozonte nudo për Vanity Fair. Kësaj ftese nuk i ka thënë “jo”, as këngëtarja Demi Lovato. Fotot e saj janë duke bërë namin në të gjitha portalet botërore dhe me të drejtë.

Confident, indeed: Demi Lovato stripped down for a stunning Vanity Fair shoot to promote body confidence which was revealed on Friday 

 Raw and emotional: Even with her clothes on, the star bared all emotionally as she came to grips with the loss of her great-grandfather 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas