-Jetë dhe Stil

Ja si të keni gjoks të madh vetëm për një natë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:45 - 15/11/15 |
root

Po merr një hov të paparë një fenomen i ri, që ka nisur fillimisht në Neë York. Falë tij ju mund të rrisni masën e gjoksit për një mbrëmje, vetëm me një pickim të thjeshtë.

Për këtë mjafton një injeksion me solucionin e salinës, thuajse i njëjti me serumin e vjetër fiziologjik. I injektuar në gjoksin tuaj, ai e bën atë më të fryrë ata thuajse natyralisht, për tu shfryrë më pas vetë pas 24 orësh. Kjo teknikë e thjeshtë kushton 2660 euro dhe po zhvillohet sot falë një kirurgu estetik njujorkez, doktor Roëe.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas