Te Fundit

Ja si shpërtheu makina e deputetes së Putinit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 28/11/15 |
b.f

Oksana Bobrovskaya humbi jetën mëngjesin e djeshëm bashkë me bashkëshortin e saj teksa po bënin seks në pjesën e prame të makiës së tyre tip Toyota.

Nga hetimet paraprake thuhet se ajo është vrarë nga burri i saj Nikita Bobrovsky.

Ata ishin bashkë në makinë dhe mendohet se për arsye xhelozie Nikita ka shpërthyer një granatë dore ku humbën jetën të dy.

Nikita dyshonte se 30-vjeçarja Oksana kishte një dashnor të pasur dhe për këtë arsye ka hedhur në erë veten dhe bashkëshorten.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas