Aktualitet

Femrat shqiptare nuk ja dalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 28/11/15 |
b.f

Kombëtarja Shqiptare e Femrave ka humbur mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Qemal Stafa” me rezultatin e thellë 6-0 në favor të skuadrës franceze.

Në këtë ndeshje, në të cilën u morën masa të larta sigurie dhe ku mungoi tifozeria, Kombëtarja jonë e femrave, ka shënuar humbjen e tretë radhazi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas