-Jetë dhe Stil

Ja cila është fotoja provokuese e shekullit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 28/11/15 |
b.f

Dy femra që kryqëzojnë duart në një skenë jo të zakonshme. Eshtë konsideruar si një nga fotot më provokuese të shekullit dhe është punë e autorit kinez Teng hang, i cili gjithashtu është konsideruar një artist provokues dhe shumë nga punët e tij nuk janë lejuar të ekspozohen në vendlindjen e tij.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas