InstaBIZ

Ja çfarë veshën të ftuarit e Opinion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 27/10/15 |
root

Grida Duma

Ajo u shpall si politikania më e bukur shqiptare, sipas sondazhit të Opinion.al me 45.6%. Por dje në program Grida Duma kishte zgjedhur një kostum ngjyrë pana, kombinuar perfekt me këpucët kafe me taka. Edhe grimi i saj është në perfeksion me tiparet e saj.

Eliona Kulluri

Psikologia Kulluri duket shumë elegante me këtë fustan bojë kafë, kombinuar perfekt me aksesorët dhe këpucët. Ky model “bob” i shkon shumë.

Preç Zogaj

Analisti Preç Zogaj nuk heq dorë asnjëherë nga kostumet dhe kravatat. Edhe dje ka zgjedhur një kostum të zi me një kravatë shumëngjyrëshe, për look-un e tij.

opinion ok

 

Nora Malaj

Zv.Ministria e Arsimit Nora Malaj e kishte bërë bukur kombinimin bardh e zi. Pantallonat e zeza dhe kjo këmishë kremi me pika të bardha e tregojnë shumë stil Nora Malajn. Interesante janë edhe takat e kuqe të këpucëve, që shkojnë shumë me kobinimin bardh e zi.

Arian Galdini

Nuk është menduar gjatë, një palë xhinse, këmishë dhe xhaketë. Shumë thjesht dhe shumë rehat, besojmë se duhet të ndihet pedagogu Galdini në kolltukun e Opinion.

Ylli Manjani

Edhe Zv.Ministri i Transporteve, Ylli Manjani ka hequr kostumin serioz dhe është veshur më sportiv, në studion e Opinion.

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas