Aktualitet

Braçe sms privat gazetares, ja si i përgjigjetBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:14 - 27/10/15 |
b.f

TIRANË- Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe shënon incidentin e radhes me gazetarët. Ai ka debatuar me një gazetare të medias së shkruar në një ambient publik dhe më pas ka kërkuar të sqarohet edhe me mesazhe duke shkruar në telefonin personal të saj. Alida Çaushi, gazetare e gazetës ”Sot” nuk e ka lënë me aq, por ka hedhur në rrjetet sociale sms e Braçes. (e gjeni bashkëngjitur lajmit).

Statusi në Facebook i gazetares:

“Publikisht Erjon Braçes!

Në kuadër të radhitjeve… Së pari, mos më renditni numra. Së dyti, nuk marrë miratimin e askujt për të komentuar deklaratat e politikanëve që më duken po aq idote sa ju duken ju komentet e mija. Së treti, jeni ju i zgjedhuri jonë,jo unë juaja. Së fundmi, në vend që të hartoni sms për çdokënd që ju kritikon, bëni detyrën, oligarku ynë….

12143178_917175541684135_3980072380436638141_n

Sms e braces ne telefonin personal te gazetares

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas