InstaBIZ

Vjollca Hoxha në version Kim Kardashian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 27/10/15 |
root

Pronarja e Top Medias, Vjollca Hoxha duket se kuron shumë imazhin e saj. Kjo edhe për faktin se vajza e saj, Lori Hoxha është një nga vajzat më fashioniste shqiptare, madje ka qenë e para që hapi një blog mode në Shqipëri. Por në një nga daljet e saj publike, Vjollca Hoxha duket se është frymëzuar nga Kim Kardashian. Modeli i njëjtë i fustanit dhe ai flokëve, i bën shumë të ngjashme.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas