-Jetë dhe Stil

Foto/lajm: Politikanët diskutojnë për ngrohjen globale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:58 - 27/10/15 |
root

Kjo skulpturë e krijuar nga Isaac Cordal në Berlin, quhet “Politikianët diskutojnë për ngrohjen globale”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas