InstaBIZ

Ish-partneri u fejua, si u ndje Khloe Kardashian?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:02 - 13/11/19 |
xhu lia

Ish-bashkëshorti i personazhit të njohur televiziv Khloe Kardashian, Lamar Odom, publikoi lajmin e fejesës së tij.

Ditën e sotme e përditshmja “Us Weekly” ka shkruar rreth përjetimit të Khloe pasi ka mësuar këtë lajm. Sipas tyre Khloe nuk është surprizuar që Lamar ka vendosur të fejohet.

“Ajo e dëgjoi lajmin e fejesës nga miqtë e përbashkët. Përsa i përket sesi u ndje pas kësaj, ajo është shprehur se i uron atij vetën lumturi. Kapitulli i saj me Lamar ka përfunduar dhe tani është koha për të ecur përpara”,-mësohet të kenë thënë burime pranë yllit televiziv./Opinion.al/

 

Pas