InstaBIZ

Ish e dashura e Miley Cyrus përjeton keq ndarjen nga këngëtarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:27 - 23/10/19 |
xhu lia

Përpara se të ishte në një lidhje me shokun e saj të fëmijërisë, këngëtarja Miley Cyrus ishte e lidhur me mikeshën e saj Kaitlynn Carter me të cilën qëndroi rreth 2 muaj.

Por pas ndarjes duket se Carter nuk po e përballon mirë ndarjen dhe as faktin që Cyrus ka nisur një lidhje të re.

Kohët e fundit ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet shumë e dobësuar, detaj që ndjekësit ja kanë vënë menjëherë në dukje.

“Je shumë e dobët”, -shkruan fansi, ndërkohë që Kaitlynn i përgjigjet se ka kaluar një periudhë shumë të keqe.

Përpara lidhjes me Cyrus ajo ka qenë e martuar me Broody Jenner me të cilin është ndarë disa muaj më parë./Opinion.al/

Pas