Aktualitet

Incident në Qytet Studenti/ Studentes i bie në kokë rafti i librave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 11/01/19 |
b.f

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premte në Qytetin Studenti në godinën nr 7.

Një studente është plagosur pasi i ka rënë në kokë rafti i librave.

Menjëherë ka mbërritur ambulance dhe studentia është transportuar drejt spitalit.

Rasti tregon kushtet dhe situatën në të cilat ndodhet konvikete në Qytetin Studenti./Opinion.al

Ndiqni videot:

 

Pas