Sport

Incident në derbi, shoqërohet drejtori i stadiumit nga policiaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 04/05/16 |
b.f

Janë shënuar dy gola të shpejtë në derbin Tirana-Partizani. Kur është duke u luajt ende pjesa e parë rezultati është 1-1.

Por, pas golit të parë të Partizanit, ka ndodhur një incident mes tifozëve të Partizanit dhe drejtorit të stadiumit, i cili goditi me tymuese tifozët.

Menjëherë kanë ndërhyrë forcat e rendit që shoqëruan drejtorin e stadiumit dhe qetësuan situatën.

Golin për Partizanin e shënoi Sukaj, ndërsa pas pak momentesh barazoi Muça./T.CH

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas