Sport

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Manchester CityBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:57 - 04/05/16 |
b.f

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Manchester City.

Real Madrid dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në gjysmëfinalen e dytë të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë ndërmjet këtyre dy skuadrave kishte përfunduar pa gola.

Real: Navas, Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal, Isco, Kroos, Modric, Ronaldo, Bale y Jesé

City: Hart, Sagna, Kompany (C), Otamendi, Clichy, Fernando, Fernandinho, Toure, Navas, De Bruyne, Aguero

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas