Sport

Foto/ Koreografi spektakolare në BernabeuBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:59 - 04/05/16 |
b.f

Tifozët e Real Madridit e kanë prezantuar një koreografi spektakolare, para fillimit të ndeshjes gjysmëfinale mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

Tifozët e Real Madridit janë përkujdesur që atmosfera në Santiago Bernabeu për ndeshjen gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Cityt të jetë e zjarrtë që nga fillimi.

Skuadrat e zhvillojnë ndeshjen e kthimit, ndërsa përballja e parë ka përfunduar 0:0.

bernabeuSB

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas