Aktualitet

I vodhi burrit 28 milionë lekë, arrestohet 41-vjeçarja në Korçë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:24 - 23/06/22 |
Opi Nion

Policia ka vënë në pranga një 41-vjeçare e cila akuzohet se i ka vjedhur bashkëshortit të saj një sumë të konsiderueshme parash.

Sipas policisë, është arrestuar shtetasja A.N., 41 vjeçe, që ishte denoncuar nga bashkëshorti se ajo i kishte marrë 28 milionë lekë të vjetra.

Uniformat blu bëjnë me dije se një pjesë e parave të grabitura u gjetën dhe u sekuestruan.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. N., 41 vjeçe, banuese në fshatin Voskopojë, Korçë, pasi dyshohet se ka vjedhur në banesën bashkëshortore, në fshatin Voskopojë, Korçë, një shumë të konsiderueshme parash, një pjesë e të cilave u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale”,-njofton policia./Opinion.al

Pas