InstaBIZ

Hueyda El Saied feston ditën e emrit të djalit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:04 - 29/09/15 |
root

Përveç kënaqësisë që i fal gjatë gjithë kohës djali i saj, sot për Hueyda El Saied është një ditë e veçantë. Sot është festa e emrit Gabriel, ndaj dhe Hueyda ka dashur ta ndaje këtë gëzim me miqtë e rrjeteve sociale. Ajo shprehet se “ky bebi” ja ka bërë jetën 10 herë më të bukur , e ndërkohë i ka uruar edhe ditën e emrit “Gabriel”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas