InstaBIZ

Albana Osmani dhe takimi emocionues në shtëpinë e fëmijëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:10 - 29/09/15 |
root

Albana Osmani ka filluar aksionin e saj humanitar pas shitjeve të kukullave 3D, të cilat kanë pamjen e moderatores.  Ajo ka vendosur që të vizitojë shtëpinë e fëmijëve dhe të kalojë pak kohë me këta vogëlushë. Moderatorja ka kaluar momente emocionuese, veçanërisht kur një vajzë 6 vjeçare iu hodh në  qafë  andaj dhe Albana ka publikuar një status në rrjetet sociale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas