InstaBIZ

Kaloi një vit nga martesa e George Clooney me avokaten e tij seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:00 - 29/09/15 |
root

Aktori George Clooney  dhe avokatja për të drejtat e njeriut, Amal Alamuddin  kanë festuar  një vjeotrin e martesës tyre.  Clooney  që cilësohej si beqari i përbetuar i Hollywood, i surprizoi fansat kur lajmëroi martesën e tij me femrën që i kishte rrëmbyer zemrën. Martesa e tyre po shkon shumë mirë dhe ata shfaqen gjithnjë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas