InstaBIZ

Rihanna dhe Cara Delevigne bashkë me pushimeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 29/09/15 |
root

Rihanna dhe Cara Delevigne janë takuar në Brazil dhe kanë shfrytëzuar ditët e nxehta për një festë me bikini. Rihanna ka performuar një koncert të plotë në festivalin “Rock in Rio” dhe nuk ka lënë pa shijuar edhe plazhin, në shoqërinë e modeles Cara Delevigne. Rihanna-dhe-Cara-Delevigne-janë-takuar-në-Brazil-2Rihanna-dhe-Cara-Delevigne-janë-takuar-në-Brazil-5

 

Rihanna-dhe-Cara-Delevigne-janë-takuar-në-Brazil-3

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas