-Jetë dhe Stil

Horoskopi, sipas Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:39 - 10/11/15 |
b.f

Dashi: Mund të merrni një përgjigje pozitive për kërkesën tuaj për fonde. Një kontratë apo strategji financiare do të rezultojë fitimprurëse.

Demi: Çështjet e dashurisë do të vihen në një qendër në mënyrë të jashtëzakonshme. Ju dhe partneri mund të merrni një angazhim serioz.

Binjaket: Nëse jeni duke marrë angazhim për një regjim të ri mjekësor, bëjeni brenda 10 ditëve dhe do të jeni I lumtur për këtë vendim.

Gaforrja: Nëse jeni single , hëna e sotme do t’ju sjell gjithçka dëshironi në një ndryshim të madh. Priten diskutime të thella.

Luani: Një mundësi e një prone të paluajtshme shihet në horizont. Nëse jeni duke blerë një shtëpi apo do bëni një investim,tregoni kujdes.

Virgjëresha: Një klient I ri do të hyjë në biznesin tuaj ose do të diskutonni një rritje rroge.Progres do të jetë I mundur, lidhur me një ëndërr tuajën.

Peshorja: Nëse po kërkoni një punë të re apo doni të hapni një biznes, bëjeni brenda 10 ditëve të hënës së r, e mërkurë, 11 Nëntor.

Akrepi: Një qëllim personal do të jetë në qendër të prioriteteve tuaja. Në punë, të tjerët do të shohin tek ju lidershipin.

Shigjetari: Përpjekjet tuaja nuk do të shkojnë pa u vënë re. Mund të punoni më mirë kur punoni nga shtëpia. Nëse mundeni, shkëputuni edhe nga teknokogjia.

Bricjapi: Një udhëtim aventurë me një mik do të jetë eksplorues, veçanërisht nëse keni kohë që e mendoni.

Ujori: Një vendim për të nisur diçka të re do të shpërblehet, veçanërisht nëse e merrni vrenda 10 ditësh.

Peshqit: Ndriçimi do të jetë tek partneri juaj romantik, nëse e keni një të tillë. Nëse keni një qëllim personal, një specialist mund t’ju ndihmojë ta arrini.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas