-Jetë dhe Stil

Horoskopi 26 nëntor, nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 26/11/15 |
root

Dashi

Nje vonese do t’ju prish planet qe kishit per nje udhetim.

Demi

Ju do deshironit te ndihmonit nje mik qe ka probleme financiare, por ai nuk do ta pranoje nje oferte te tille. Do kenaqet vetem me mbeshtetjen tuaj morale.

Binjaket

Me Saturnin dhe Neptunin ne konflikt do te keni edhe ju disa probleme, qe do t’ju shkaktojne stres.

Gaforrja

Saturni dhe Neptuni do te ndikojne edhe tek ju, madje do t’ju prishin planet per nje udhetim.

Luani

Saturni dhe Neptuni do te sjellin probleme, por Marsi do t’ju lejoje te ndiheni me mire dhe ta shijoni kete dite.

Virgjeresha

Patneri, miku ose dikush qe keni perzemer do te ndihet keq sot, keshtu qe qendrojini afer.

Peshorja

Marsi do te sjelle energji sot, keshtu qe fokusoheni tek gjerat pozitive te kesaj dite.

Akrepi

Sonte do te harboheni dhe do te ndiheni ne harmoni me gjithcka.

Shigjetari

Ideja per te nderruar shtepine tuaj do te anullohet per shkak te motit te keq.

Bricjapi

Me diellin ne shenjen tuaj, nuk do te pranoni asnje pervec vetes per t’ju bere shoqeri.

Ujori

Ju do te doni te beni bamiresi dhe shume nga miqte tuaj nuk do ta kuptojne kete deshire qe keni.

Peshqit

Do te ndjeni keqardhje per nje kolege qe do te debatoje ne pune.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas