-Jetë dhe Stil

Horoskopi 11 nëntor, nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:13 - 11/11/15 |
b.f

Dashi

Do të merrni lajme shumë të mira financiare që lidhen me punën tuaj të re.

Demi

Ju dhe partneri juaj do të ndërmerrni një angazhim të ri dhe dashuria e marrëdhënia perfekte në çift, do t’iu ndihmojë shumë për këtë fakt.

Binjakët

Nëse do të filloni një regjim të ri dhe të shëndetshëm ushqimor, bëjeni këto 10 ditë. Do ndiheni shumë mirë.

Gaforrja

Nëse jeni beqarë do të keni të reja nga jeta juaj private, sepse hëna ka hyrë në sektorin e dashurisë.

Luani

Nëse doni të bleni një pronë apo të jepni një ambient me qera, është momenti i duhur.

Virgjëresha

Është koha për të firmosur kontratën, që kishit dëshiruar prej kohësh.

Peshorja

Do t’iu hapet një mundësi shumë e mirë monetare, kështu që shfrytëzojeni.

Akrepi

Do ti arrini qëllimet tuaja, prandaj kapeni dhe mbajeni fort këtë mundësi.

Shigjetari

Do të nisni me shumë mundësi një projekt bamirësie dhe nëse kjo bëhet realitet do të tregoni aftësi shumë të mira.

Bricjapi

Nëse doni të hapni një website ose diçka që ka lidhje me teknologjinë, është fiks momenti i duhur.

Ujori

Koha për të nisur një biznes të ri është tani.

Peshqit

Nëse keni menduar të bëni një diplomë universitare, është momenti i duhur për studime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas