Aktualitet

Ekskluzive Video-dëshmia 3/ Ja se si ndryshohen faturat në dogana?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 11/11/15 |
b.f

Ish-Inspektori  i antikontrabandës, në  Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave,  Ilir Çela, në video-dëshminë e tij të tretë të publikuar në “Opinion” jep dëshmi se si ndryshoheshin faturat e mallrave  të akcizës dhe sasia  me dijeninë e drejtorëve të doganave

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kt5atvFrBVg

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. pse kete kishim ne ne dogana per te ndaluar korupsionin….. mos ja fut kot….. i merej goja te shketit pavarsit qe ka te drejt te shprehi mendimet e tij (apo skemi nje shtet qe na le fjalen e lire !!!!!!!) po jo te permendi emra pa fakte se eshte akuzim ndaj atij personi dhe mund te perfundoj ne gjyq per akuza falco dhe do i dridhet buza me shume.

  2. Çma kishe ate rrezik vdekje o blend . Ate fytyr e çonin neper shtyllat e korentit qe te trembeshin femijet per te mos iu afruar shtylles. Dhe bere mire qe e nxore pas ores 12 qe femija kishin fjet.

Pas