InstaBIZ

Hamilton përplas makinën 2 milion euro: Isha i dehur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 13/11/15 |
root

Piloti britanik i Formula 1, Lewis Hamilton është përplasur mëngjesin e sotëm në rrugët e Monakos, duke shkatërruar makinën e tij 2 milionë euro. Ai sapo kishte dalë nga një festë në 03:30 të së premtes dhe përplasi makinën e tij Zonda. Fatmirësisht piloti nuk pati probleme shëndetësore. “Kalova shumë kohë në festë dhe isha shumë i lodhur”, tha Hamilton, i cili ka rinisur lidhjen me yllin e muzikës, Nicole Scherzinger.

2E61BADE00000578-3315765-image-a-15_1447346938901

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas