Kronikë

Gruaja përplaset nga makina në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:47 - 02/06/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik është regjistruar ditën e sotme në kryeqytet.

Bëhet me dije se për pasojë një këmbësore 59-vjeçare është përplasur nga një makinë në kryeqytet.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës  13:05, në rrugën “Jordan Misja” ku makina me drejtues R. B., ka përplasur këmbësoren D. K., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas