Te Fundit

Grabitje me armë në mes të ditës në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:07 - 30/09/15 |
b.f

TIRANË- Një kazino është grabitur rreth orës 11:00 të ditës së sotme në lagjen e Ali Demit. Ka ende pak të dhëna për ngjarjen, por paraprakisht raportohet se nje person i armatosur nën kërcënimin e armës ka vjedhur xhiron e ditës. Mësohet se grabitësi  ka goditur punonjësin e kazinosë, 42­vjeçarin G.V, i cili ka marrë plagë të lehta. Policia në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit. (lajmi ne perditesim)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas