Kronikë

Gjendet një person i vrarë me armë zjarri në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 17/05/21 |
Opi Nion

Një person është gjendur i vrarë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Shkodërs. Sipas news 24 ngjarja ka ndodhur në zonën e Livadheve.

Mësohet se personi ka gjetur vdekjen për shkak të plagëve të marra nga arma e zjarrit.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të saj./Opinion.al

Pas