Te Fundit

Gjekmarkaj: Dorëheqja e Naços, Meta bën spektakël me Ramën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:56 - 10/11/15 |
b.f

Agron Gjekmarkaj jep një shpjegim tjetër mbi dorëheqjen e Naços. “Unë kam një lexim tjetër. Unë mendoj që maxhoranca dhe koalicioni i majtë po na servirin spektakel. Fitimtari i vërtetë në zgjedhje ka qene Meta dhe humbësi më i madh Rama. Shumë e rendësishme është që vendi nuk qeveriset. Për dorëheqjen është një vrimë në ujë që e ka hapur Ilir Meta. Letra e Naços është gjysëm mushkë, gjysmë kalë. Naço duhet të shpjegojë pse dha dorëheqje. Kjo është cështje pazaresh se sa principesh.”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Votat e 2013 nuk eshte fitimtar as Rama dhe as Meta, populli injorant qe shiti voten per nje thes miell ose per 50 mije lek te vjetra kete e din gjith populli shqiptar de e ka bere vete. Fitoi leku Jo vota. Shqiptaret nuk e kuptojne se care rendesijet ka vota

Pas