-Jetë dhe Stil

007-ta më i mirë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:28 - 10/11/15 |
b.f

Sean Connery i pari dhe mbase më I miri nga James Bond-ët 007. Ai në vitin 2006 u tërhoq nga skena për të mos u bërë pjesë e prodhimeve të reja kinematografike.

Premiera në Shqipëri e një filmi që ka berë histori sikurse është 007, James Bond I prezantuar si “Spectre” hapi diskutime për cilësinë e tij. Disa dolën nga kinemaja pa bëre komente disa të tjerë preferuan t’I bëjne komentet e tyre ne rrjetet sociale. Në fakt në Shqiperi ndryshe nga sa ndodh në vende të tjera të botës ajo që mungon eshte pozicioni I një kritiku arti për prodhimët kinematografike. Filmi ka marrë mjaft kritika dhe është vënë në diskutim edhe e ardhmja e prodhimeve të tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas