InstaBIZ

Getoari dhe Marina dy herë mat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 08/09/15 |
root

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë kapur sërish mat në shoqërinë e njëri- tjetrit. Më parë ishte emisioni i showbiz-it “Prive”, në Klan Kosova ai që publikoi i pari një video ku shfaqeshin të dy protagonistët, ndërsa sot agjencia kosovare e lajmeve “Telegrafi”, e ka fotografuar çiftin e shumëpërfolur në bregdet, teksa pushojnë sëbashku. Vajza bionde përballë Getit është me kurriz por nga flokët e  shkurtër kuptohet që është Marina dhe jo motra e saj Luana. Dy herë mat Geti dhe Marina, herën tjetër na mbetet ti fotografojmë duke u puthur, që ta na i pranojnë lidhjen e tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas