InstaBIZ

Vajza e deputetit Koço Kokëdhima, topless në Greqi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 08/09/15 |
root

Bora Kokëdhima, vajza e dytë e deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima është duke i kaluar pushimet në Greqi. Në rrjetin social Facebook, Bora sapo ka postuar një foto ku shfaqet me kurriz po ku duket qartazi, që është duke bërë plazh pa reçipeta. Ajo ndodhet buzë një pishine private dhe foton ia ka bërë një nga miqtë që e shoqëron. Nuk e dimë nëse me këtë foto ajo ka dashur të tregojë trupin e tonifikuar, apo për ta na thënë se jo vetëm Bleona ajo që s’ka turp të zhvishet, por edhe Bora.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas