InstaBIZ

Geti marinari i krejt “Marinës”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:57 - 16/10/15 |
root

Vet na i çoi në mendje këtë shprehje nëpërmjet këngës “Tirana lifestyle”, ( ku thotë jam marinari i krejt “Marinës”) dhe sigurisht që ne kemi material për të komentuar këtë foto të tij. Bëhet fjalë për reperin Getoar Selimi i cili flitet të jetë në një lidhje me Marina Vjollcën dhe çdo foto që ai poston, ne e lidhim me figurën e biondes simpatike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas