InstaBIZ

Arbana Osmani shijon pushimet e para me djalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 16/10/15 |
root

Arbana Osmani ka vendosur të largohet për pak ditë nga Tirana, për të pushuar me djalin e saj. Ata ndodhen në Vatikan dhe moderatorja ndihet shumë e lumtur që këtë vend po e viziton për herë të parë me Jonin e saj të shtrenjtë. Si gjithnjë ajo nuk preferon ta shfaq të voglin në foto.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas