InstaBIZ

Marjana Kondi dhe dashuria e pakushtëzuar për kafshët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:15 - 16/10/15 |
root

Marjana Kondi, aktorja e dashur e humorit është e njohur jo vetëm për rolet e saj, por edhe për dashurinë e pafundme që ka për kafshët. Ja tek e shohim teksa përkëdhel një qen (jo Terrin e saj), gjatë xhirimeve për një program televiziv, që flet për personazhet publik dhe për dashurinë që kanë ndaj kafshëve. Urojmë që Terri, qeni i saj mos ta shohë këtë foto, pasi do ndihej shumë xheloz.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas