InstaBIZ

Genta Ismajli në top-formë, por me siguri ende nuk keni parë motrën e saj!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:34 - 22/10/18 |
b.f

Mund t’a konsiderojmë pa frikë si “seks symbol” shqipare dhe e meriton me të vërtetë këtë titull.

Genta Ismaili ndër vite njihet jo vetëm si një prej artisteve gjithmonë energjike por gjithashtu për asetet e saj dhe bukurinë e rrallë.

Por mesa duket vetëm me disa foto mjaft provokuese, motra e saj ja rrëmbeu fronin menjëherë.

Motra më e vogël e saj Mani Ismajli, ka tërhequr menjëherë vëmendjen duke provuar se bukuria e vajzave rrjedh me të vërtetë në gene.

Pas