InstaBIZ

Çfarë po planifikon Lori Hoxha? Dhurata e shoqes nxjerr zbuluar blogeren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 22/10/18 |
b.f

Disa ditë më parë, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 25-të.

Ndonëse nuk publikoi shumë detaje nga festa e saj, Lori ka publikuar pak më parë një zarf ku listohen tre dhuratat e veçanta që ajo ka marrë nga Briana Doshi, vajza e Tom Doshit.

Një nga tre dhuratat që Briana i ka dhuruar Lorit është një varëse çelësash, për të cilën ajo shprehet se do i duhet për shtëpinë e re.

Mos ndoshta ky detaj tregon se tanimë Lori dhe Vis Bajraktari janë gati të hedhin hapin tjetër në marrëdhënien e tyre dhe të bashkëjetojnë?

Sido që të jetë, këto dhurata, tregojnë se Lori do të blejë një shtëpi të re dhe mezi presim që ta shikojmë si do ta arredojë blogerja.

Pas