InstaBIZ

Gabriel Garko i “fut” duart Miss Universe Albania


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:24 - 21/09/15 |
root

Gabriel Garko erdhi për herë të dytë në Shqipëri dhe këtë herë për eventin e Miss Universe Albania, fituese e të cilit u shpall, Megi Luka. Sex simboli italian, ishte Presidenti i jurisë së këtij spektakli krah Bleona Qeretit dhe Floriana Garos, dhe ishte pikërisht ai që i vendosi Megit edhe kurorën e bukurisë.

uni850

192330

 

Por mes lotëve dhe emocioneve, modeles i ra kurora dhe i ngeci në pjesën e pasme të fustanit dhe Garko vrapoi i pari për të ndihmuar. Kurora mbeti për disa sekonda në bishtin e fustanit dhe për disa sekonda më shumë, Megi ndjeu edhe duart e aktorit në të pasmet e saj. Ky moment kaloi me shumë batuta dhe brohoritje dhe vajzat në sallë u ndjenë xheloze që nuk ishin ato në vend të Megit, që përveç kurorës mori “bonus” edhe vëmendjen dhe kujdesjen e veçantë të aktorit italian.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas