InstaBIZ

Elvana Gjata i thotë “jo” mendjemadhësisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:47 - 21/09/15 |
root

Filozofia e saj ka qenë të jetë gjithnjë e thjeshtë dhe me këmbë në tokë, andaj është edhe një nga këngëtaret më të mira të muzikës shqiptare. Pak minuta më parë Elvana Gjata, ka postuar një foto në Instagram, ku i thotë ‘jo’ mendjemadhësisë, iluzionit dhe i fton të gjithë të jenë me këmbë në tokë. Me siguri që këtë mesazh e kanë patur për koleget e saj (e veçanërisht për ato më të rejat), duke i treguar që suksesi mund të fitohet shpejt por është shumë i vështirë për tu mbajtur. Elvana me një punë 10 vjecare, ia ka dalë të jetë e para dhe më e kërkuara.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas