InstaBIZ

Bleona Qeretin e gjeni në Vevo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 21/09/15 |
root

Bleona Qereti sapo ka publikuar videon e saj të re, “Take You Over”. Kjo këngë e ritmeve house, na tregon një tjetër Bleonë. Klipi është xhiruar në Los Angeles dhe Bleona ka shumë muaj që punon për këtë projekt kaq të rëndësishëm. “Take You Over” është pjesë e albumit “I’m Bleona”, i cili pritet të publikohet në 2016.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas