-Jetë dhe Stil

Fotot/Ngjarjet e bujshme të 2015


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 02/12/15 |
root

Agjencia e lajmeve Reuters nëpërmjet një kolazhi fotosh, ka treguar  ngjarjeve më të rëndësishme të vitit 2015. Në fotot e mëposhtme pasqyrohen sulmet e Parisit, lufta civile në Siri, takimet e liderëve botërore mbi krizën gjeopolitike, problemet e urisë në botë, katastrofat natyrore dhe foto nga eventet e ndryshme të showbiz-it.

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas