Aktualitet

Foto/Prishtina gati për protestën opozitare, mbushet sheshi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:43 - 28/11/15 |
b.f

Prishtina po bëhet gati për manifestimin e orës 14:00  në sheshin “Zahir Pajaziti”. Mediat dhe portalet kosovare sjellin pamje te sheshit të mbushur me qytetarë, të cilët janë aty për të kundërshtuar  “Zajednicën dhe Demarkacionin me Malin e Zi”.

prishtine 1

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas