InstaBIZ

Foto/ Vajza e Ilva Tares fillon të hedhë hapat e parëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:00 - 02/05/16 |
b.f

Melody, vajza e gazetares Ilva Tare është sot 10 muajshe. Në një video të postuar nga Iva Tico,  mikesha dhe kolegia e Tares, shihet vogëlushja teksa hedh hapat e saj të parë dhe luanin me qenin e Ivës. Ende heret per te thene se kujt i ngjan Melody,  por duket se Ilva dhe Eduart Selami e nxjerrin rralle vajzen e tyre ne foto apo publikime ne rrjetet sociale.

ilva

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas