InstaBIZ

Cila është vajza që puthet me Getoarin në këtë foto? Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:15 - 02/05/16 |
b.f

Shumë i dashuruar duket Getoar Selimi në këtë foto. Por cila është vajza me të cilën ai puthet me kaq ndjenjë? Bëhet fjalë për një foto të realizuar disa vite më parë dhe vajza që shihet është Hana, moderatore në RTK. Eshtë një raport i dikurshëm, shumë vite më parë, një lidhje që Geti e bëri publike, pas ndarjes me këngëtaren Nora Istrefi. Me sa duket, lidhjet me moderatoret e kanë tërhequr Getin, që së fundi është ndalur tek Marina.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas