InstaBIZ

Iku moda e gocave elegante, tani vjen hiti i vajzave të shëndosha Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:45 - 02/05/16 |
b.f

 

Një këngë e re, publikuar nga Fifi & Eri Dee duket se tenton t’i japë fund modës së vajzaave të holla duke u kthyer në hitin e gocave të shëndosha, të cilat hanë cokollata e embëlsira dhe përsëri mund të jenë in. Ju si mendoni, munbd të ndodhë kjo?

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas